Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 5000 Kč

Ceník dopravy

Simply You Enzycol DNA 140 tablet

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Nenechte se omezovat v pohybu. Při bolestech kloubů při sportovních aktivitách, nadváze či intenzivnějším pohybu využijte kombinace přírodních účinných látek jako je celer, kurkumin, višeň nebo vitamín C. Spolehlivě vás zbaví přebytečné kyseliny močové v těle a pomohou při tvorbě kolagenu a podpoře správného fungování kloubů.

Jak pomůže?

Tento doplněk stravy napomáhá redukovat zvýšenou hladinu kyseliny močové v krvi. Ta vzniká při nadměrném zatěžování kloubů při sportu, intenzivním pohybu či nadváze. Přípravek napomáhá i při tvorbě kolagenu, který je také velmi důležitý pro správnou funkci kostí a chrupavek.

Unikátní kombinace látek

O redukci kyseliny močové je postaráno díky unikátní kombinaci mnoha účinných látek a vitamínů. Mezi nejvýraznější aktivní látky patří semínka celeru, kurkumin, extrakt z pistácie a kyselé višně či vitamín C. Přípravek navíc působí močopudně, což zajišťuje rychlejší vyloučení kyseliny močové z těla.

Výhodné balení

Tento doplněk stravy je ideální pro úlevu od bolesti z namáhaných kloubů. Navíc výhodné balení obsahuje hned 140 účinných tablet. Při úlevě od bolesti je doporučováno užívání čtyř tablet denně a při preventivním užívání, dvě tablety denně. Nenechte bolest zbrzdit vaše kroky.
Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple