Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 2500 Kč

Ceník dopravy

PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss 75 ml

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Psí sádlo Dr. Weiss originální bylinná mast se používá při kašli, nachlazení, rýmě, ucpaném nosu a dalších dýchacích potížích jako astma, bronchitida. Originální bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss je vyrobena podle legendární švýcarské receptury a obsahuje kombinace účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem při kašli, nachlazení, rýmě, ucpaném nosu a dalších dýchacích potížích jako astma, bronchitida apod. 

Bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss obsahuje výtažky z 10 blahodárných léčivých bylin: světlík lékařský, měsíček lékařský, eukalyptus, tymián obecný, jitrocel kopinatý, černý bez, řebříček obecný, violka vonná, sléz maurský, přeslička rolní.

Bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss je doporučována používat:

Při nachlazení

Při rýmě a ucpaném nosu

Při úporném kašli

Při dýchacích potížích (astma, bronchitida, atd.)

Mechanismus účinku:

Po aplikaci masti Psí sádlo Dr. Weiss na hruď nebo záda se na povrchu pokožky vytváří okluzivní ochranný film, díky kterému dochází k omezeným ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Přítomné silice zvyšují prokrvení tkání v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání.

Inhalace silic zároveň uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání.

Je možné aplikovat masti Psí sádlo Dr. Weiss menší množství masti také pod nos a do oblasti spánků.

Obsažené byliny a jejich účinky:

Světlík lékařský (Euphrasia rostkoviana)

Světlík lékařský má antibakteriální účinky, je doporučován při zánětech horních cest dýchacích a suchém bronchitickém kašli.

Měsíček lékařský (Calendula officinalis)

Měsíček je velmi ceněný pro své dezinfekční, antibiotické a antiseptické účinky, pozitivně působí proti infekčním chorobám, napomáhá při léčbě astmatu a při kašli. Příznivé terapeutické účinky jsou přisuzovány součinnosti flavonoidů, přirozených barviv a silice.

Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus)

Eukalyptová silice je ideální na potírání hrudníku a k inhalacím při různorodých respiračních obtížích. Místo, na které jsou ve formě masti naneseny, se totiž lépe prokrví a tak i zahřeje.

Inhalace těchto silic usnadňuje dýchání, pozitivně působí na podrážděnou sliznici dýchacích cest, podporuje odkašlávání a uvolňuje ucpaný nos.

Tymián obecný (Thymus vulgaris)

Tymiánová silice má protizánětlivé a dezinfekční účinky. Usnadňuje vykašlávání sekretů z dýchacích cest, uvolňuje křeče hladkých svalů dýchacích cest i ostatních orgánů, používá se k inhalacím při rýmě.

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata)

Jitrocel kopinatý má významné protizánětlivé a čistící účinky, působí při nachlazení a zánětech horních cest dýchacích, které jsou spojeny s dráždivým kašlem nebo se silným zahleněním. Zmírňuje dráždění ke kašli, podporuje vykašlávání a uvolňuje hleny.

Černý bez (Sambucus nigra)

Působí snížení horečky a usnadňuje pocení. Používá se proto při horečnatých onemocněních z nachlazení, při úporném kašli a angínách. Stimuluje pocení, čímž dokáže snižovat teplotu a pomáhá nám zbavit se usazeného sekretu v dýchacích cestách, zlepšuje vykašlávání a usnadňuje dýchání. Jako léčivá rostlina nemá bez černý v lidovém léčitelství konkurenci.

Řebříček obecný (Achillea millefolium)

Používá se při začínající chřipce, nachlazení, kašli či jiných plicních onemocněních. Byly prokázány i baktericidní a antimykotické účinky, navíc uvolňuje křečové stahy průdušek při dětském bronchiálním astmatu alergického původu.

Violka vonná (Viola odorata)

Tato voňavá jarní květina pomáhá při nachlazení, kdy hojí a čistí dýchací cesty, ulehčuje vylučování a odkašlávání hlenu, sliznice mírně dezinfikuje a uklidňuje.

Sléz maurský (Malva mauritania)

Obsažený sliz vytváří na pokožce a sliznicích ochrannou vrstvu chránící zánětem poškozené tkáně před dalším mechanickým i chemickým podrážděním. Urychlí se tak hojení a sníží se dráždění ke kašli. Působí také protizánětlivě.

Přeslička rolní (Equisetum arvense)

Přeslička je jedním z nejlepších prostředků při zánětu průdušek (chronické bronchitidě) a jiných nemocí plic díky svým výborným regeneračním účinkům na plicní tkáň.

Použití a dávkování:

Podle potřeby aplikujte mast Psí sádlo několikrát denně na hruď a záda. Přípravek Psí sádlo Dr. Weiss jemně vmasírujte do úplného vstřebání. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.

Je možné aplikovat menší množství také pod nos a do oblasti spánků.

Bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss je pouze k zevnímu použití.

Upozornění:

Netestováno na zvířatech! Tento produkt není vyroben ze psů!

Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou složku přípravku

Výrobce:

Ve spolupráci se Swiss Pharmaceutical Investment vyrábí Simply You a.s., ČR

Balení: 75 ml

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple