Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 5000 Kč

Ceník dopravy

Predator Maxx Plus spray repelent 80 ml

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Popis produktu - obsahuje 50% účinné látky

Myslete na své zdraví a rozlučte se s otravnými komáry a klíšťaty a předejděte nebezpečným onemocněním, jež tento hmyz přenáší. Vysoce účinný repelent Predator Maxx Plus v sobě kombinuje ty nejúčinnější látky a zajistí vám tak maximální ochranu, navíc vydrží až dlouhých 8 hodin. Díky aerosolové aplikaci a 360° ventilu je jeho použití maximálně pohodlné a sprej se perfektně rozptýlí po celém těle.

Dokonalá aplikace

Repelent se může pochlubit aerosolovou aplikací a 360° ventilem, díky čemuž se můžete spolehnout na perfektní rozptýlení po celém těle a zároveň snadné dávkování ve svislé i vodorovné poloze. Oproti mechanickým rozprašovačům je tak o krok napřed.

Maximální ochrana

Maximální ochrana

Dejte sbohem nepříjemným komárům a klíšťatům. Repelent Predator v sobě ukrývá kombinaci nejúčinnějších látek, 25 % DEET a 25 % ICARIDIN, které současná věda vůbec nabízí. Díky tomu tak zajišťuje vysokou míru ochrany před hmyzem a snižuje pravděpodobnost přenosu nákazy. Je vhodný i do oblastí se zvýšeným nebezpečím nákazy viru ZIKA, žluté zimnice, horečky Dengee, malárie, West Nile viru, tahyně, Lymeské borelie, klíšťové encefalitidy apd.

Dlouhá účinnost

Repelent disponuje kapesní velikostí, snadno si ho tak vezmete na jakoukoli cestu. Pokud si ho však náhodou zapomenete, hmyzu se i přesto nemusíte obávat – po aplikaci totiž účinkuje dlouhých 6 až 8 hodin, bez problému tak budete v bezpečí celé odpoledne.

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple