Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 2500 Kč

Ceník dopravy

Pedigree Markies s morkovou kostí 150g

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Psi si život užívají naplno, a nám tak pomáhají vychutnávat si prosté každodenní radosti. Pamlsky, které za odměnu dáváme svým domácím mazlíčkům, abychom s nimi upevnili svůj vztah, abychom je cvičili v dovednostech nebo jen tak v rámci hry, představují jednoduchý způsob, jak se jim odvděčit za radost, kterou nám přinášejí.

S pomocí odborníků na výživu a veterinářů ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat vytvořila značka Pedigree® pestrou škálu chutných psích pamlsků, které jsou dostupné ve všech tvarech, velikostech a texturách. To vše proto, abychom ve psech podpořili jejich vitalitu, aby byli takoví, jaké je máme rádi.

 

Psi si rádi hrají – pochoutky Markies™ jsou křupavé psí sušenky s chutnou náplní, kterou psi zbožňují. Můžete je kutálet či házet, snadno se chytají, a představují tak lahodné a zábavné hraní.

Pamlsky Markies™ obsahují omega-3 nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerály a neobsahují žádná umělá barviva ani ochucovadla, takže z nich můžete mít opravdu dobrý pocit i vy!

1.Psí sušenky s neodolatenou náplní, které můžete kutálet, s křupavou vnější vrstvou a lahodným vnitřkem.

2.Doplňkové krmivo pro domácí zvířata vyvinuté odborníky na výživu a veterináři ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat.

3.Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které vašemu psovi pomáhají udržet se v kondici, vitamíny, které pomáhají udržovat jeho přirozenou obranyschopnost organismu, a minerály včetně vápníku, které mu pomáhají posílit kosti.

4.Lahodné pamlsky pro psy, které neobsahují žádná umělá barviva ani ochucovadla.

5.Chutné sušenky pro domácí mazlíčky jsou k dostání ve standardní velikosti.

HMOTNOST OBALU (KG):  0.15
VELIKOST MAZLÍČKA:  Všechna
VÝROBCE:  PEDIGREE

Určení

ŽIVOTNÍ FÁZE:  Dospělý
VĚK MAZLÍČKA OD:  12. měsíce

Složení

BÍLKOVINY (%):  13
TUKY (%):  10
 

 

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple