Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 5000 Kč

Ceník dopravy

Curaprox CPS 09 Prime Refill mezizubní kartáčky 8 ks blistr

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Běžný kartáček vám nezaručí dokonalé vyčištění chrupu včetně mezizubních prostor, jelikož se do některých míst jeho štětinky nedostanou. Spolehlivou formou, jak mít tyto prostory dokonale vyčištěné, je používání mezizubních kartáčků. Postačí jedenkrát denně jeden tah tam a zpět. Kartáčky Curaprox jsou vyrobené z extra pevného a zároveň jemného patentovaného materiálu a zaručují pohodlné, kvalitní a bezpečné vyčištění všech mezizubních prostor a dásňového žlábku.

Proč je mezizubní kartáček potřeba?

Pokud používáte k čištění zubů pouze běžný zubní kartáček, zůstane zhruba třetina povrchu zubu nevyčištěna. Jedná se o prostory mezi zuby a dásňový žlábek. Pokud v těchto místech zůstává zubní plak, může se v místě časem rozvinout zánět dásně a parodontóza, která je častou příčinou vypadávání zubů. Štětinky mezizubních kartáčků Curaprox vyčistí jedním pohybem tam a zpět všechny prostory a zaručí vám dokonalé vyčištění zubů ze všech stran.

Jak vybrat tu správnou velikost?

Kartáčky jsou dostupné v pěti velikostech. Požádejte svého zubního lékaře nebo dentistu o přeměření mezizubních prostor pro výběr správné velikosti. Jen kartáček se správnou velikostí štětinek vám zaručí dokonalé vyčištění všech mezizubních prostor.
 
Pouze u kartáčků Curaprox najdete speciální drátek z chirurgické oceli CURAL, který je extrémně jemný a zároveň velmi pevný. Drátěné jádro s kónickým zakřivením zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost kartáčku. Jemná a dostatečně dlouhá vlákna se pak mezi zuby rozvinou jako otevírající se deštník a vyplní a důkladně vyčistí všechna kritická místa mezi zuby.
Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple