Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 3500 Kč

Ceník dopravy

NUTSMAN Pekanové ořechy 1000g

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Pekanové ořechy jsou vhodné pro každou příležitost v kuchyni. Skvěle se hodí pro cukrářské účely, ale klidně je vyzkoušejte i v salátech s kozím sýrem. Kombinácím se meze nekladou.

  • jemná chuť
  • měkký oříšek
  • Natural - přírodní neochucený oříšek
  • vhodné na pečení, ale i do salátů

Složení: Pekanové ořechy.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Po otevření ihned spotřebujte. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Země původu: USA

Upozornění: Tento výrobek prošel mnohonásobnými kontrolami. Eventuálním kouskům skořápek/pecek se nedá zabránit ani při nejmodernějším způsobu balení. Z tohoto důvodu není vhodný pro děti do 3 let. Doporučujeme přebrat.

Pekanové ořechy

Pekanové ořechy jsou plody stromu ořechovce pekanového. Jedná se o mohutný strom pocházející z centrální části jihu Severní Ameriky. Vyskytuje se zejména v údolí řeky Mississippi, v okolí řek v Oklahomě a Texasu, ale také na severu Mexika. Ořechovec pekanový je listnatý, opadavý a středně rychle rostoucí strom, který dorůstá až do výšky 50 metrů.

Složení pekanových ořechů

Obsahuje okolo 10% bílkovin a více než 60% zdravých tuků.

Jsou zdrojem omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny, betainu, cholinu, sacharidů, hořčíku, železa, draslíku, vápníku, fosforu a zinku.

Využití pekanových ořechů

Pekanové ořechy lze konzumovat jen tak za syrova, ale výborně doplní i sladká jídla. Přidávají se také do pralinek. Vyloupané ořechy lze skladovat dlouhé měsíce v mrazničce.

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple