Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 2500 Kč

Ceník dopravy

La Roche-Posay Anthelios Fluid SPF50+ 50 ml

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis
LA ROCHE-POSAY UVMUNE 400 Anthelios osvěžující shaka fluid SPF50+. Náš ultimátní filtr v ochranném přípravku proti ultradlouhovlnnému UVA záření. Navržen tak, aby zamezil štípání v očích.
 
VAROVÁNÍ: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. (340-400nm) = dlouhovlnné UVA záření/(380-400nm) = konec spektra, které nazýváme ultradlouhovlnné UVA záření. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.
 
Typ pleti: Všechny typy pleti
 
Aplikace:
 
Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. UPOZORNĚNÍ: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany.
Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple