Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 2500 Kč

Ceník dopravy

Gastrotuss sirup sáčky 25 x 20 ml

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Podrobný popis výrobku GASTROTUSS sirup sáčky 25x20ml

Zdravotnický prostředek Gastrotuss je antirefluxní sirup s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje algináty, látky rostlinného původu, které se získávají z mořských řas. V kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka, nijak však nenarušuje důležité děje probíhající v organismu (např. mechanismy trávení, vstřebávání důležitých živin, ovlivnění stolice apod). Tato ochranná vrstva chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. Při refluxu se tak do jícnu nedostává kyselý obsah žaludku, ale pH neutrální gel tvořený alginátem. Dalšími aktivními složkami jsou simetikon působící proti plynatosti a D-Panthenol, který podporuje hojení a regeneraci sliznice jícnu a hltanu. Sirup zklidní podráždění, zažene nepříjemný pocit pálení a dráždění na kašel, omezuje nadýmání a říhání a má regenerační a protizánětlivé účinky. 

Pro koho je určen: pro dospělé, děti od 12 let věku, těhotné a kojící ženy

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let věku užívají 1 sáček po jídle a před spaním. Sáček otevřete a obsah vymáčkněte na lžící nebo přímo do úst.

Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje lepek a laktózu.

Co obsahuje?

alginát hořečnatý, simetikon, D-panthenol, xanthanovou gumu, tekutý extrakt z proskurníku lékařského, tekutý extrakt z máku vlčího, fruktózu, hydroxid sodný

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple