Doprava ZDARMA
do Balíkovny od 2500 Kč

Ceník dopravy

Essentiale 300 mg cps.dur.100

Dostupnost: Skladem

Tento produkt momentálně není možné objednat.

Popis

Registrovaný léčivý přípravek, který podporuje přirozenou regeneraci jater. Užívá se pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater a při zánětu jater. Zlepšuje subjektivní obtíže jako je ztráta chuti k jídlu nebo pocit tlaku v pravém podžebří. Přípravek je vyroben z geneticky neupravovaných sójových bobů a je určen pro dospělé a dospívající od 12 let (o hmotnosti cca. 43 kg).

Zázračné fosfolipidy

Fosfolipidy jsou látky tělu vlastní. Mohou příznivě ovlivnit stavbu a funkci jaterních buněk a podílejí se na trávení tuků v organizmu. Při jaterních onemocněních, u kterých dochází k poruše metabolismu v jaterních buňkách, jsou takto podané fosfolipidy přednostně využity jaterními buňkami a zabudovány do jejich buněčné membrány.
 

Tři účinky pro podporu funkce jater

Essentiale forte je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje phospholipida sojae desoleata, esenciální fosfolipidy se třemi mechanizmy podpory funkce jater:

  • urychluje obnovu jaterních buněk

  • zlepšuje jejich funkci 

  • podporuje jejich regeneraci

Tři účinky pro podporu funkce jater

Doporučené denní dávkování

Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a dospívající od 12 let obvykle 1 tvrdou tobolku (600 mg fosfolipidů ze sóji) 3x denně (odpovídá 1800 mg fosfolipidů ze sóji za den). Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe během jídla.

Délka podávání přípravku není časově omezena, bez porady s lékařem však užívejte přípravek nejdéle po dobu čtyř týdnů. Jestliže se během dvou týdnů příznaky nezlepší, nebo se naopak zhorší, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.

Tento produkt si momentálně prohlíží .
Certifikovaný e-shop České poštyBalíkovnaBalíkovna

Created by Netsimple